O nas

GRUPA KDM Sp. z o.o. jest jedną z wiodących polskich firm specjalizujących się w wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Historia spółki rozpoczęła się w kwietniu 2008 r. – to wtedy założyli ją absolwenci Wydziałów Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej i Politechniki Poznańskiej. Dziś, po 13 latach działalności, Grupa KDM jest ponad 50-osobowym przedsiębiorstwem z własnym, nowym biurem w Warszawie i oddziałem w Lublinie. Zespół firmy tworzą ambitne, zmotywowane osoby, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje – to ludzie stanowią naszą największą wartość!

Grupa KDM zdobywała doświadczenie podejmując, z sukcesem prowadząc i finalizując zadania inwestycyjne o wysokim stopniu trudności, takie jak laboratoria, budynki służby zdrowia, obiekty farmaceutyczne, produkcyjne, oświatowe, technologiczne, biurowe, mieszkaniowe, galerie handlowe, hotele. Mocną stroną spółki jest przygotowywanie optymalizacji rozwiązań instalacyjnych, ograniczających koszty inwestycyjne i eksploatacyjne. Firma prowadzi:

  • działalność wykonawczą – czyli realizację kontraktów związanych z wykonawstwem instalacji sanitarnych i towarzyszących im prac innych branż. Najważniejszym filarem działalności jest wykwalifikowana kadra techniczna zatrudniona w spółce w działach realizacji, aranżacji i ofert,
  • działalność projektową – czyli wykonywanie projektów instalacji sanitarnych dla inwestycji budowlanych realizowanych przed dział realizacji spółki, dla inwestorów oraz dla grupy architektów, z którymi Grupa KDM na stałe współpracuje. Działalność projektowa prowadzona jest w dwóch lokalizacjach, w  Warszawie i Lublinie.
  • działalność serwisową – czyli realizację prac serwisowych, głównie instalacji wykonanych przez dział realizacji i aranżacji oraz świadczenie usług w zakresie konserwacji urządzeń i instalacji dla innych podmiotów. Profesjonalną obsługę gwarancyjną, pogwarancyjną oraz bieżącej eksploatacji zapewnia wykwalifikowana kadra pracowników działu serwisu i działu gwarancji i BHP.

Grupa KDM jest laureatem m.in. następujących konkursów i plebiscytów: Gazele Biznesu 2016, Gazele Biznesu 2017, Złoty Orzeł Polskiego Biznesu 2017, Firma Inżynierska Mazowsza 2017, Złoty Płatnik 2017 oraz Kreator Budownictwa 2019.